Haber

Cem Uzan Siyaseti Bıraktı: “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Desteğe İhtiyacı Var”

Genç Parti Kurucu Genel Başkanı Cem Uzan, ‘Aktif siyaseti bırakıyorum, iş hayatına dönüyorum. ‘Onur geri dönünce Türkiye’ye döneceğim ama bu siyasetten ibaret, dur’ dedi.

Gençlik Partisi’nin kurucu genel başkanı ve iş adamı Cem Uzan, aktif siyaseti bıraktığını açıkladı.

Ensonhaber’in Youtube yayınına katılan Cem Uzan, “Merkez sağdan çıkacak bir ismin Recep Tayyip Erdoğan tarafından desteklenme ihtimali hakkında ne düşünüyorsunuz” sorusuna, bir açıklama yapmanın doğru olmayacağını söyledi. değerlendirerek aktif siyaseti bıraktığını söyledi.

Uzan, “Bu konuda yorum yapmam doğru olmaz. Şahsen ben artık aktif siyaseti bırakıyorum. Türkiye’nin meseleleri gündeme geldiğinde, fikrimi öğrenmek isteyenlerle her zaman görüşümü paylaşırım, her zaman yanında olacağım.” bir sütun.”

“Türkiye’de 5 yıldır Sayın Erdoğan’ın başkanlığı var, iktidar AK Parti’de” diyen Uzan, şöyle devam etti:

‘Türkiye’nin birlik olup kenetlenmesi, Sayın Cumhurbaşkanı’nın her konuda desteklenmesi, Türkiye’nin güçlendirilmesi gerekiyor. Bunun başında da yeni bir anayasa esas alınmalıdır. Bunun dışında ister ekonomik konular olsun, ister başka konular… Muhalefet şu olmamalı: Ne olursa olsun her şeye karşıyım. Eleştiri olabilir, her konuda hemfikir olmak zorunda değilsiniz. Ancak eleştiri ile siyaset yapmak gerekir.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu