Haber

Hakan Kalfaoğlu, büyük başarı gösteren partililere teşekkür etti

AK Parti Buca İlçe Başkanı Hakan Kalfaoğlu, geçtiğimiz Mayıs ayında yapılan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri öncesi sokak sokak, kapı kapı dolaşarak üye toplayan ve özveriyle çalışan partililere teşekkür plaketlerini takdim etti.

AK Parti’nin 25. kez Milletvekili Cemil Şeboy törende söz alarak, “Türkiye çok kritik bir seçimi geride bıraktı. Hamdolsun Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden cumhurbaşkanı seçtik. Türkiye’nin asrındaki zafer. Tüm teşkilatı, ilçe başkanımız Hakan Kalfaoğlu’nu ve emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımızı kutluyorum.” dedi.

AK Parti Buca İlçe Başkanlığı, Buca Işılay Saygın Hoş Sanatlar Lisesi konferans salonunda düzenlediği törenle üstün başarı gösteren partilileri tek tek ödüllendirdi.

Göreve geldiği günden bu yana Türkiye’de en fazla üye kaydı yapılan ilçe başkanı olan AK Parti Buca İlçe Başkanı Hakan Kalfaoğlu, saha çalışmalarıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden cumhurbaşkanı seçilmesine destek olan tüm partililere teşekkür etti.

2023 genel seçimlerinin ardından Türkiye’nin 100. yılına girildiğine işaret eden Hakan Kalfaoğlu, “Emeklerini esirgemeyen kıymetli mareşallerimiz, mahalle muhtarlarımıza, okul görevlilerimize ve sandık görevlilerimize mükemmel bir koordinasyon örneği gösterdiler. Çok çalışacağız. dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habertarakli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu