Yaşam

Yüksek Tabanlı ve Performans Odaklı: “adizero Prime X 2.0 Strung”

Adidas, profesyonel koşucuların performanslarını en üst düzeye çıkarmaları için tasarlanan ADIZERO serisinin son modeli Prime X 2 Strung’u tanıttı. Yarış kurallarının sınırlaması olmadan tasarlanan Prime X 2 Strung, ayakkabıları maksimum 40 mm taban yüksekliği ve tek karbon plakayla sınırlayan kuralların dışında benzersiz bir tasarıma sahip. Bu benzersiz model, diğer adidas koşu ayakkabılarıyla aynı olan 50 mm taban yüksekliği, iki kat köpük, yeniden tasarlanan orta taban ve üç Lightstrike Pro katmanıyla fark yaratıyor.

Kişisel ideal derecelerini aşmayı hedefleyen hırslı koşuculara benzersiz bir deneyim sunan adizero Prime X 2 Strung, aynı zamanda adidas’ın 2023’te koşuda devrim yaratma kararlılığını da temsil ediyor.

Adidas’ın koşu ayakkabıları ürün müdürü Coralie Ho-Von, Prime X 2 Strung hakkında şunları söyledi: “Ürün tasarım ekibimizle birlikte sınırların ortadan kalktığı benzersiz bir yarış ayakkabısı tasarlamak istedik. Prime X 2 Strung’ı tasarlarken sporcuların ihtiyaçlarını araştırdık ve sonuç, daha fazla stabilite, ön ve orta ayakta daha fazla esneklik ve daha iyi uyum sunan Prime X 2 Strung oldu.”

Adidas’ın küresel koşu topluluğu için son teknoloji ürünü ürünler tasarlama çabasının bir kanıtı olan Adizero Prime X 2 Strung, aşağıdaki teknolojik özellikleri içeriyor.

• Strung Upper: Titizlikle tasarlanmış Strung üst kısım, orta ayak ve topukta en çok ihtiyaç duyulan yerlerde katmanlı takviyelere ve ayak ucundaki önemli genişleme bölgelerinde stratejik esnekliğe sahiptir. Örgü dil kısmı ayağın daha düzgün sabitlenmesini sağlar.

• Üç Lightstrike Pro Katmanı ve Continental Dış Taban: Üç Lightstrike Pro Katmanı ve diğer adidas koşu ayakkabılarından daha fazla katmanla tasarlanan model, 50 mm taban yüksekliğine sahiptir. İki köpük katmanının ortasındaki mukavemet katmanı yükün hafifletilmesine yardımcı olur; Parmak ucuna ve ayağın orta kısmına daha fazla yaylanma sağlar. Continental bileşenli dış taban en güçlü yüzeylerde bile üstün tutuş sağlar.

• 2 Karbonlu Plaka Sistemi: Yeni Lightstrike Pro güç katmanı, karbon içeren iki plakayla çerçevelenmiştir. Bu sistem, koşu boyunca daha hızlı tepki veren bir platform oluşturur.

Mavi, mor ve kırmızı tonların bir araya getirilmesiyle tasarlanan Adizero Prime X 2 Strung, 15 Eylül’den itibaren adidas.com.tr ve mağazalarda satışa sunulacak.

pinarhisar-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu